Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete

Álláslehetőség a DPD-nél

2021. május 12.
A képen két telefonkagyló sziluettje látható. Amíg a fekete kagyló feletti buborék egy kérdőjelet tartalmaz, addig a fehér kagyló feletti buborék a választ sejteti.

Kedves Olvasóink!

Az alábbi álláslehetőségre várjuk a jelentkezéseket emailben fényképes önéletrajzzal.

DPD:

Ami a feladatod lesz:

  • A telefonon beérkező ügyféligények kezelése, információ nyújtás a DPD szolgáltatásairól, díjairól, kiszállítási idejéről, kitöltendő dokumentumokról és szükséges csomagolásról,
  • Kontaktok, illetve feladatok továbbítása más osztályok felé, proaktív segítség az ügyfél kérésének időben történő kezeléséhez.

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel,
  • Kedves, türelmes, nyugodt személyiség vagy, szívesen segítesz a felmerülő kérdésekben a különböző típusú ügyfeleinknek, magas stressztűrő képességgel rendelkezel,
  • Rendelkezel középfokú angol nyelvtudással szóban és írásban,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek és megbízható adminisztrációs készséggel rendelkezel,
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

Amit biztosítunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt stabil munkáltatói háttérrel,
  • Jó munkahelyi légkört, dinamikus csapatot,
  • Modern irodai munkakörnyezetet a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál,
  • Versenyképes fix alapbért, Cafeteria juttatást, önkéntes nyugdíjpénztári támogatást, magán egészségbiztosítást.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Hasonló (ügyfélszolgálat) területen szerzett tapasztalat.

Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest

Szakterület: Ügyfélszolgálat

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Üdvözlettel,

Házi Tamás
Szakmai vezető

hazitamas@vgyke.com
06301866328