Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete

Hirdetés személyi segítői állásra

2016. szeptember 16.
A képen egy segítő kísér egy fehérbotos embert
Kép forrása: inhabitat.com

Munkakör: személyi segítő

Feltételek: megbízhatóság, empátia, jó írásbeli és szóbeli kommunikáció, pontos precíz munkavégzés

Iskolai végzettség: minimum szociális, vagy egészségügyi, vagy gyógypedagógiai középfokú végzettség

Előny: támogató szolgálathoz  személyi segítői képesítés megléte, szociális területen  hasonló munkakörben tapasztalat

Munkaköri feladatok:

Személyi segítéssel összefüggő  feladatok ellátása (személyi kísérés, gondozás, fogyatékossággal élő személyek segítése), a támogató szolgálatok 2016-os szakmai ajánlásában foglaltak szerint

Napi munkaidő: 6 óra

Fizetés: közalkalmazotti bértábla szerint,  plusz szociális ágazati  és kiegészítő bérpótlékok, BKV bérlet és munkaruha juttatás

Munkavégzés helyszíne: 1146. Budapest, XIV. Hermina  u. 57.

Önéletrajzokat a info@vgyke.com címre várjuk.