Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete

Illóolajokból sosem elég

2025. február 5.
Kép forrása: sokszinű vidék

Illóolajokból sosem elég

Kedves Tagok, Kísérők és Érdeklődők!

A tavaly novemberi klubnapunkon az illőolajokról, aromákról, és azok szervezetünkre gyakorolt jótékony hatásairól hallottunk Dóra Andrástól és Pesti Viktóriától.

Az előadás nagy sikerére való tekintettel közkívánatra ismételten meghívtam klubvendégeinket, hogy a témában ismereteinket tovább bővítsék, és lehetőségünk nyíljon kipróbálni további illőolaj mintákat a bőséges kínálatukból, melyre novemberben idő hiányában nem kerülhetett sor.

Az illatok erőteljes fiziológiai és érzelmi reakciókat válthatnak ki: egyesek energetizálnak, új erővel töltenek fel; míg mások megnyugtatnak és kiegyensúlyoznak. Az esszenciális olajok segítik a szervezetet a barátságtalan mikroorganizmusok elleni küzdelemben, megtisztítják a szerveket, mirigyeket és kiegyensúlyozzák a test funkcióit, emelik energetikai rezgését.

A klubnap időpontja: 2025. február 13. 14:00

Helyszín: Csili Művelődési Központ „B” épület (1201 Budapest Baross utca 55.)

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken keresztül lehet:

E-mail: pesterzsebet.szervezo@vgyke.com

Mobil: 06704310445

Várok Mindenkit szeretettel!

Dudiknè Rácz Andrea

VGYKE XX. kerületi Közösségi Civilszervező