Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesülete

Munkalehetőséget kínál egyesületünk

2018. április 30.
A képen egy segítő kísér egy fehérbotos embert

Munkakör: személyi segítő

Feltételek: megbízhatóság, empátia, jó írásbeli és szóbeli kommunikáció, pontos precíz munkavégzés.

Iskolai végzettség: minimum szociális, vagy egészségügyi, vagy gyógypedagógiai középfokú végzettség

Előny: támogató szolgálathoz személyi segítői képesítés megléte, szociális területen hasonló munkakörben tapasztalat

Munkaköri feladatok: személyi segítéssel összefüggő feladatok ellátása (személyi kísérés, gondozás, fogyatékossággal élő személyek segítése), a támogató szolgálatok 2017-es szakmai ajánlásában foglaltak szerint

Napi munkaidő: 6 óra

Fizetés: közalkalmazotti bértábla szerint, plusz szociális bérpótlék, BKV bérlet és munkaruha juttatás

Munkavégzés helyszíne: 1146. Budapest, XIV. Hermina u. 57.

Önéletrajzokat az info@vgyke.com címre várjuk.

Kép forrása: inhabitat.com